Náplň práce:

  • spolupráce na marketingových projektech
  • tvorba marketingových materiálů
  • příprava, organizace a koordinace marketingových aktivit
  • možnost samostatně a kreativně pracovat
  • úzká spolupráce s reklamními agenturami
  • široký záběr marketingových komunikací (eventy, on-line, rádio, outdoor atd.)
  • běžná denní administrativa

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou (zaměření na marketing výhodou)
  • znalost NJ - výhodou
  • praxe není podmínkou
  • dobrá znalost MS Office
  • organizační a komunikační schopnosti
  • časovou flexibilitu, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
  • schopnost týmové spolupráce, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • možnost profesního růstu a seberealizace
  • dobré finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Termín nástupu: 1. 3. 2019 nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem na e-mailovou adresu: lucie.kalasova@europark.cz.